Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 97.6 m²,
İnşaatçılar m.
1/13
Bütün şəkillər
+5 şəkil
295 000 AZN
3 020 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
97.6 m²
Sahə
10 / 18
mərtəbə
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 97.6 m²,
İnşaatçılar m.
İnşaatçilar metrosu çixisinda yeni tikili yasayisli binasa sekillerde gorduyunuz kimi Temirsiz olan menzil satilir etrafli melumat ucun elaqe saxlayin Ofis haqqi 1% teskil edir
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:30
Bakı, Yasamal r., Əsəd Əhmədov küç. 38
Bütün 268 təklifə baxmaq
№ 6106718
•
Baxış sayı: 28
•
Yeniləndi: 06.05.2026, 18:09
295 000 AZN
3 020 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
97.6 m²
Sahə
10 / 18
mərtəbə
Şamrad Bey
Vasitəçi (agent)
Lord Əmlak
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:30
Bakı, Yasamal r., Əsəd Əhmədov küç. 38
Bütün 268 təklifə baxmaq